VI Gminny Konkurs Plastyczny na Szopkę Bożonarodzeniową – zdjęcia oraz protokół

Dnia 20 grudnia 2022 roku rozstrzygnięto i zakończono VI Gminny Konkurs Plastyczny na Szopkę Bożonarodzeniową, który odbywał się w Gminnym Ośrodku Kultury w Grybowie, Filii w Ptaszkowej. 

Aby mieć możliwość wzięcia udziału w konkursie, należało do 20 grudnia 2022 roku włącznie dostarczyć do siedziby GOK Filia Ptaszkowa pracę plastyczną w postaci szopki bożonarodzeniowej.

Komisja po obejrzeniu niemal 70 prac postanowiła zrezygnować z przyjętego w założeniach konkursu podziału prac na szopki tradycyjne i nowoczesne, ze względu na dużą ilość uczestników w różnych grupach wiekowych. Wprowadzono więc nowy podział na 3 kategorie wiekowo-grupowe:

  • Dorośli – prace indywidualne
  • Dzieci – prace indywidualne i grupowe
  • Rodziny i grupy – prace grupowe

Komisja konkursowa pragnie podziękować uczestnikom za nadesłanie bardzo dużej ilości prac o wysokim walorze estetycznym i technicznym. Komisja dziękuje także organizatorowi konkursu za sprawną organizację całego konkursu.

Podziękowania również kierujemy dla instruktorów Gminnego Ośrodka Kultury w Grybowie w innych miejscowościach gminy Grybów za sprawną koordynacje procedury zgłaszania szopek w swoich miejscowościach oraz dostarczeniu ich do GOK Filia Ptaszkowa.

O ewentualnej możliwości odbioru nagród uczestnicy zostaną poinformowani przez GOK Filia Ptaszkowa w późniejszym terminie. 

Pełen protokół znajduje się pod tym adresem.