Reprezentanci „Echa Jaworza” z II miejscem w Konkursie Muzyk, Instrumentalistów i Śpiewaków Ludowych „Druzbacka”

W dniach 8-12 maja 2024 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu odbył się konkurs Muzyk, Instrumentalistów i Śpiewaków Ludowych „Druzbacka”. W konkursie wzięli również udział reprezentanci zespołu „Echo Jaworza”

Reprezentanci zespołu przystąpili do rywalizacji w kategorii „Mistrz i uczeń”, wystawiając mistrza – Maksymiliana Motykę oraz uczennicę – Małgorzatę Majerską, uczęszczającą na zajęcia w szkółce muzykowania ludowego w GOK Filia Ptaszkowa.

Zespół nie wystawił innych reprezentantów, ze względu na ograniczenie regulaminowe przewidujące „pauzę” w rywalizacji w przypadku wysokich lokat zespołu w zeszłorocznym konkursie.

„Mistrz i uczeń” z zespołu Echa Jaworza zajęli II miejsce w swojej kategorii konkursowej. Gratulujemy!