III Konkurs plastyczny na najpiękniejszy różaniec

Dnia 30 października 2019 roku w GOK Filia Ptaszkowa odbył się III Konkurs Plastyczny na najpiękniejszy różaniec.

Komisja konkursowa obejrzała i wytypowała miejsca dla 17 prac konkursowych, które przez cały październik napływały do filii Gminnego Ośrodka Kultury. Zwrócono uwagę na szczególną różnorodność prac – każda z nadesłanych prac została wykonana inną techniką.

Z powodu różnorodności prac Ptaszkowska filia Gminnego Ośrodka Kultury postanowiła eksponować w swojej siedzibie wszystkie nadesłane prace przez cały miesiąc listopad.

Dla autorów wyróżnionych prac przygotowano nagrody, które zostały ufundowane przez Wójta Gminy Grybów, pana Jacka Migacza oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Grybowie, panią Marię Majcher.

Protokół konkursu dostępny jest pod tym adresem.