Koła zainteresowań

Kółko techniczno-plastyczne

W kaźdą środę w siedzibie Goku od godz. 14.00 do 16.00 odbywają się zajęcia warsztatowe z dziedziny: bibułkarstwa, dziewiarstwa, hafciarstwa pod instruktarzem Magdaleny Motyka. Zajęcia są dla wszystkich chętnych.

Szkółka Muzykowania Ludowego

Szkółka Muzykowania Ludowego pod patronatem sądeckiego Starostwa Powiatowego istnieje w placówce GOK-u od 2009 roku na potrzeby zespołu Echo Jaworza, i udziela lekcji z gry na instrumentach takich jak skrzypce, kontrabas oraz heligonka. Instruktorami muzycznymi są muzycy: Józef Trojan, Władysław Obrzut i Maksymilian Motyka. 

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w siedzibie GOK-u.

Fitness

Zajęcia ruchowe odbywają się pod instruktarzem Pana Macieja Chronowskiego dwa razy w tygodniu w poniedziałki i w czwartki w sali Goku w budynku 604.

Młodzieżowa Grupa Kolędnicza

Grupa składająca się z 10 osób młodzieży męskiej, od 16 do 20 lat. Próby odbywają się od października do lutego każdego roku. Instruktorem grupy jest Magdalena Motyka.

Osiągnięcia grupy

  • 4-krotnie: Pierwsze miejsce w Gminnym Przeglądzie kolędniczym w Cieniawie, Gródku i Binczarowej
  • Pierwsze miejsce w Powiatowym Przeglądzie Kolędniczym w Mystkowie (2013) oraz dwuktornie drugie miejsce w Przeglądzie Kolędniczym w Mystkowie (2016, 2015)

Dziecięca Grupa Kolędnicza

Grupa składająca się z dziewięciu chłopców w wieku od 10 do 16 lat. Instruktorem jest Magdalena Motyka. Próby odbywają się cyklicznie od października do lutego każdego roku.

Osiągnięcia grupy

  • Pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kolędniczym pt. Pastuszkowe Kolędowanie w Podegrodziu (2018)
  • 3-krotnie Pierwsze miejsce w Powiatowym Przeglądzie Kolędniczym w Mystkowie (2016, 2017, 2018)
  • 3-krotnie Pierwsze miejsce w Gminnym Przeglądzie Kolędniczym w Cieniawie, Gródku i Binczarowej (2016, 2017, 2018)

Zapraszamy do kontaktowania się z nami w celu zapisów.