Występ „Echo Jaworza” oraz spektakl „Puchar sumienia” w Ptaszkowej

18 lipca 2021 roku na scenie plenerowej przy Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej zespół regionalny „Echo Jaworza” wystąpił wraz z grupą teatralną „ODEON”, która zaprezentowała spektakl „Puchar sumienia”.

Z inicjatywy Wójta Gminy Grybów Jacka Migacza oraz radnej Marii Michalik na terenie CSZ w Ptaszkowej, w niedzielę 18 lipca zorganizowane zostało przedstawienie sztuki teatralnej pt. „Puchar Sumienia” w wykonaniu młodzieży z zespołu teatralnego „ODEON” z Binczarowej. Sztuka opowiada o zdarzeniu z życia młodego sportowca, który szykując się do startu w bardzo ważnych zawodach decyduje się z nich zrezygnować, aby oddać krew dla potrzebującego przyjaciela. Tą bardzo trudną ale zarazem dla niego oczywistą decyzją łamie swoją karierę sportowca. Za piękne przedstawienie bardzo głębokiej sztuki młodym artystom na ręce ich opiekunki Pani Anny Radzik podziękowania złożyli Przewodniczący Rady Gminy Grybów Jacek Ziębiec oraz Radni: Maria Michalik i Krzysztof Osmoła.

Po sztuce teatralnej na scenie wystąpił zespół „Echo Jaworza”: najmłodsze dzieci, młodzi oraz starostowie. Był to pierwszy występ zespołu po długiej przerwie związanej z pandemią a dla grupy najmłodszych był to ich pierwszy występ publiczny.

Piotr Chronowski / Ptaszkowa.pl